35          
  maandag 29 augustus dinsdag 30 augustus woensdag 31 augustus donderdag 1 september vrijdag 2 september
           
    9.00 uur - Inleveren taken door lln      
           
  Startdag Team Startdag lj 2-6 - Kennismakingsactiviteiten Start blok 1 Limes t/m zo 4/09 Limes t/m zo 4/09
  12.00 uur - Teamfoto        
    Start lj 1 - activiteiten in en rondom school Lj 1t/m 6 - start lessen   Middag - lj 1: Sport & Spel
           
           
36          
  maandag 5 september dinsdag 6 september woensdag 7 september donderdag 8 september vrijdag 9 september
           
           
           
           
    Profielkeuze overleg/ voorlichting Mentoren lj 6 (door decaan)      
           
37          
  maandag 12 september dinsdag 13 september woensdag 14 september donderdag 15 september vrijdag 16 september
           
      8.30 uur - Schoolfotograaf 9.00-10.00 uur ZAT overleg  
           
    lj 6 - Velddagen Kennemerduinen (sectie biologie) lj 6 - Velddagen Kennemerduinen (sectie biologie)    
           
    Profielkeuze overleg/ voorlichting Mentoren lj 3 (door decaan) 19.30 uur -
Ouderavond lj 1
   
           
38          
  maandag 19 september dinsdag 20 september woensdag 21 september donderdag 22 september vrijdag 23 september
           
    Schoolfotograaf absenten incl. lj 6 /bio-velddagen      
           
    Sectieoverleg-1      
           
    Ouderavond lj 3 & 4:      
    Lj 4: aanvang 19.30 uur - start in kantine (bg), 20.00 uur naar lokalen      
           
    lj 3: aanvang 20.00 uur - aula (4-hoog), 21.00 uur naar lokalen Ouderavond lj 2: aanvang 20.00 uur - aula (4-hoog)    
           
39          
  maandag 26 september dinsdag 27 september woensdag 28 september donderdag 29 september vrijdag 30 september
           
           
    8e en 9e uur: Scholing/intervisie-1      
           
           
    19.30-21.15 uur - Oudercursus Levend Latijn   Muiswerk taalscreening leerjaar 1: 5e, 6e en 7e uur. Za 1/10: Voorlichting studeren buitenland / University College voor lj 5&6 ism 5 A'damse gymnasia
           
40          
  maandag 3 oktober dinsdag 4 oktober woensdag 5 oktober donderdag 6 oktober vrijdag 7 oktober
           
  Schoolkamp lj 1 Schoolkamp lj 1 Schoolkamp lj 1 Compensatiedag begeleiders & lln Schoolkamp lj 1  
           
           
           
    19.30-21.15 uur - Oudercursus Levend Latijn      
           
41          
  maandag 10 oktober dinsdag 11 oktober woensdag 12 oktober donderdag 13 oktober vrijdag 14 oktober
           
   Deze week: SAQI lj 1        
    Mentorenoverleg-1      
           
    Ouderavond lj 5 & 6:      
    lj 5: aanvang 19.30 uur - aula (4-hoog), daarna lokalen      
    lj 6: aanvang 20.00 uur - aula (4-hoog), daarna lokalen      
           
           
42          
  maandag 17 oktober dinsdag 18 oktober woensdag 19 oktober donderdag 20 oktober vrijdag 21 oktober
           
  Herfstvakantie Herfstvakantie Herfstvakantie Herfstvakantie Herfstvakantie
           
           
           
           
43          
  maandag 24 oktober dinsdag 25 oktober woensdag 26 oktober donderdag 27 oktober vrijdag 28 oktober
      1e en 2e uur: interview Ewald Engelen in de AULA: leerjaar 4,5 en 6: FI en ECON leerlingen    
  Huiswerkvrij lezing 5e klas BIOL 8e en 9e uur in de AULA (SAWN)   9.00-10.00 uur ZAT overleg  
    Mentormiddag/-avond alle
leerjaren
     
           
    19.30-21.15 uur - Oudercursus Levend Latijn      Schoolfeest leerjaar 1 en 2
           
44          
  maandag 31 oktober dinsdag 1 november woensdag 2 november donderdag 3 november vrijdag 4 november
           
           
           
    SVO-1   AMC-VU Scholierensymposium/
Biologie lj 5 (max 15 lln)

16.00 uur: lj 5 & 6 - Speeddaten alumni

16.15 uur: Borrel docentenkamer

           
           
45          
  maandag 7 november dinsdag 8 november woensdag 9 november donderdag 10 november vrijdag 11 november
         dag van de franse taal  NK Debatteren
         (Journée de la lange francaise)  
    APV: start om 15.20 uur en eindigt rond 17.15      
           
    Van di op woe: Cygnusnacht / Presidentsverkiezingen USA (circa 60/80 lln)      
           
46          
  maandag 14 november dinsdag 15 november woensdag 16 november donderdag 17 november vrijdag 18 november
           
   Taaldorp Duits leerjaar 3      13.00-14.30 uur STOA (120) Leerjaar 5: wiskunde B dag & wiskunde A-lympiade
        AMC-VU Scholierensymposium/
Biologie lj 5 (max 15 lln)
 
     BB: geen proefwerken of toetsen  BB: geen proefwerken of toetsen  BB: geen proefwerken of toetsen  BB: geen proefwerken of toetsen
    Mentorenoverleg-2  Huiswerkavond leerjaar 1  Auditie Toneel Deadline CyGy 
           
47          
  maandag 21 november dinsdag 22 november woensdag 23 november donderdag 24 november vrijdag 25 november
  Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek
           
  Bovenbouw        
           
           
           
           
48          
  maandag 28 november dinsdag 29 november woensdag 30 november donderdag 1 december vrijdag 2 december
  Start Blok 2       10.30- 14.30 uur Excursie CG2E en CG2F (MMBA)
   toets leerjaar 4 KUA        
    15.20 - 17.00 uur - Lj 3: Beroepenvoorlichting door ouders   9.00 uur: cijfers Boven- & Onderbouw in Magister 12.00-16.00 uur - Aanmelden herkansen & inhalen in Moodle lj. 4, 5 & 6
           
    Training lln-mentoren      
           
           
           
49          
  maandag 5 december dinsdag 6 december woensdag 7 december donderdag 8 december vrijdag 9 december
           
      Herkansen & inhalen lj 4, 5 & 6    
  Les tot 13.00 uur        Toneel
  13.00-15.00 uur - alle lj Sinterklaasviering Sectieoverleg-2   rapportvergadering: start om 13.15 uur tot 17.45 uur rapportvergadering:start om 13.15 uur tot 17.45 uur
   16.00 uur: eerste inschrijfmoment ouders 10 minuten gesprekken     Reguliere rooster! Reguliere rooster!
    Aanpakavond lj 2      
           
50          
  maandag 12 december dinsdag 13 december woensdag 14 december donderdag 15 december vrijdag 16 december
     8.00 uur: uiterste inschrijfmoment ouders 10 minuten gesprekken  10.30-14.30 uur: Excursie CG2A en CG2B (MMBA)  10.30-14.30 uur: Excursie CG2C en CG2D (MMBA) Brusselreis: leerjaar 6 AK en ECON leerlingen (IGJG)
  9.00 uur - cijfers herkansen & inhalen Bovenbouw in Magister Lj 1 - bezoek basisscholen: hebben les tm het 4e uur en zijn vrij vanaf het 5e uur   9.00-10.00 uur ZAT overleg  
           
  rapportvergadering: start om 13.15 uur tot 17.45 uur rapportvergadering: start om 13.15 uur tot 17.45 uur rapportvergadering: start om 13.15 uur tot 17.45 uur    
           
  Reguliere rooster! Reguliere rooster! Reguliere rooster! Avondpresentatie PWS  
  Deze week rapporten uitdelen        
51          
  maandag 19 december dinsdag 20 december woensdag 21 december donderdag 22 december vrijdag 23 december
           
        Lj 1 tm 2: les 1e tm 4e uur, kerstviering 12.15-13.00 uur Leerlingen vrij
           
  Lessen t/m 6e uur. Daarna geen les meer   Onderwijsgroep docenten:      7e en 8e uur Lj 3-6: les 1e tm 5e uur, kerstviering 13.15-14.00 uur 10.00 - 13.00 uur: Team op school - APV & kerstviering
           
  10 Minuten gesprekken: starten 8e uur: middag en avond Scholing/intervisie-2   Alle lj einde dag/avond: kerstdiner en feest op school  
           
           
52          
  maandag 26 december dinsdag 27 december woensdag 28 december donderdag 29 december vrijdag 30 december
           
  Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie
           
  25 & 26 december        
  Kerst        
           
           
1          
  maandag 2 januari 2017 dinsdag 3 januari woensdag 4 januari donderdag 5 januari vrijdag 6 januari
           
  Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie
           
  zondag 1 januari 2017        
  Nieuwjaarsdag        
           
           
2          
  maandag 9 januari dinsdag 10 januari woensdag 11 januari donderdag 12 januari vrijdag 13 januari
           
  Huiswerkvrij Rekentoets 10 t/m 23 jan. (1e periode) Achtplus project (middag)    
           
  Deze week - lj 3: Vakkenvoorlichting door docenten    15.20 uur STOA   Vertaalwedstrijd La/Gr A'damse gymnasia op 4e verd. inloop 13.00 (zaal vrij v.a. ca. 19.00)
    Sectieoverleg-3   AIM-info avond - lj 1  
     16.15 uur Nieuwjaarsborrel       
3          
  maandag 16 januari dinsdag 17 januari woensdag 18 januari donderdag 19 januari vrijdag 20 januari
       lj 4-6 filosofie: lezing 1e en 2e uur in de AULA (JSVN)    
      Achtplus project (middag)   Beroepsorienterende stagedag lj 3
    SVO-2   lj 3:15.15 uur: bezoek Europarlementariër in de AULA  13.30 uur Debatmiddag 1 lj 6 NETL
        Toneel  
    Voorlichtingsavond BOF      
           
4          
  maandag 23 januari dinsdag 24 januari woensdag 25 januari donderdag 26 januari vrijdag 27 januari
           
  Luistertoets lj 6 DUTL 1e en 2e uur Luistertoets lj 6 ENTL      1e en 2e uur Luistertoets lj 6 FATL 1e en 2e uur    
     

 

   
  13.30 uur lj 6 Debatmiddag NETL      15.10 uur: activiteit Engels in de AULA (RIHN) lj 3-5: Wiskunde Olympiade in de AULA vanaf 12.00 uur (RNBS)
    15.20 uur: Voorbereiding open dagen in lokaal 107      
           
5          
  maandag 30 januari dinsdag 31 januari woensdag 1 februari donderdag 2 februari vrijdag 3 februari
  Start Tijdvak 2        
      Open Dag    
  lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln  lj3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln  lj 3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln  lj 3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln  lj 3: docenten vullen advies in op profielkeuzekaart lln.
           
   

Mentorenoverleg-no.3

 

     
           
           
6          
  maandag 6 februari dinsdag 7 februari woensdag 8 februari donderdag 9 februari vrijdag 10 februari
           
        9.00-10.00 uur ZAT overleg  
    Kick-off overleg Profielwerkstuk (docenten)      
           
        Sound of Cygnus in de AULA (GYVN)  
           
7          
  maandag 13 februari dinsdag 14 februari woensdag 15 februari donderdag 16 februari vrijdag 17 februari
           
  lj 3: inleveren profielkeuzekaart Open Dag  lj 3: 5e uur in de AULA project familiegeschiedenis    
           
           
           
           
           
8          
  maandag 20 februari dinsdag 21 februari woensdag 22 februari donderdag 23 februari vrijdag 24 februari
           
  Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie Voorjaarsvakantie
           
           
           
           
9          
  maandag 27 februari dinsdag 28 februari woensdag 1 maart donderdag 2 maart vrijdag 3 maart
   huiswerkvrij        
           Deadline CyGy
           
    APV      
           
           
10          
  maandag 6 maart dinsdag 7 maart woensdag 8 maart donderdag 9 maart vrijdag 10 maart
  Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek
           
  OB & BB Rekentoets 7 t/m 20 mrt. (2e periode)      
           
  Sectiedag Sectiedag      
           
    Gymnasiumconferentie - locatie 4e Gymnasium      
           
  PM: externe surveillanten PM: externe surveillanten      
11          
  maandag 13 maart dinsdag 14 maart woensdag 15 maart donderdag 16 maart vrijdag 17 maart
  Start Blok 3        
        9.00 uur: cijfers Boven- & Onderbouw in Magister  
         Wiskunde Kangoeroe 2017 12-16.00 uur: lj 6 aanmelden herkansen & inhalen in Moodle
      Voorlichting lln lj 5 Klassieke reizen - deelname verplicht!    
    Teamoverleg ( R )      
           
12          
  maandag 20 maart dinsdag 21 maart woensdag 22 maart donderdag 23 maart vrijdag 24 maart
           
           
  Oudervoorlichting Buitenland reizen (avond) Voorlichting lln lj 5 Klassieke reizen - deelname verplicht! Lj 6 - herkansen & inhalen    
  Middag - Rapportvergaderingen Middag - Rapportvergaderingen Middag - Rapportvergaderingen Middag - Rapportvergaderingen Middag - Rapportvergaderingen
           
  Reguliere rooster! Reguliere rooster! Reguliere rooster! Reguliere rooster! Reguliere rooster!
           
13          
  maandag 27 maart dinsdag 28 maart woensdag 29 maart donderdag 30 maart vrijdag 31 maart
     PTO BIOL leerjaar 6 (hele dag)      
        Aristeia Aristeia
  mondelingen DU lj 6  mondelingen DU lj 6 mondelingen DU lj 6     
           
  10 Minuten gesprekken       Feest op locatie - lj 1&2 tot 23.30 uur, overige lj tot 0.30 uur
           
14          
  maandag 3 april dinsdag 4 april woensdag 5 april donderdag 6 april vrijdag 7 april
           
  Voorlichting lln lj 5 Klassieke reizen - deelname verplicht!     Lj 5 - Italië & Griekenlandreizen - Vertrek Start Activiteitenweek
           
    Scholing/intervisie-4      
           
           
           
15          
  maandag 10 april dinsdag 11 april woensdag 12 april donderdag 13 april vrijdag 14 april
           
  Activiteitenweek Activiteitenweek Activiteitenweek Activiteitenweek Goede Vrijdag
           
  Lj 4 - Parijs/Berlijn reizen - Vertrek     Lj 5 - Italië/Griekenland reis retour
         Lj 4 - Parijs/Berlijn reis retour Team op school - Studiedag, incl. lunch, tot begin midddag
  Lj 6: examentraining Lj 6: examentraining Lj 6: examentraining Lj 6: examentraining Leerlingen vrij
          Compensatiedag voor docenten buitenlandreizen
 16          
  maandag 17 april dinsdag 18 april woensdag 19 april donderdag 20 april vrijdag 21 april
           
  Vrije dag     ZAT-overleg  
           
  16 & 17 april        
  Pasen Mentorenoverleg-4      
           
    Lj 6: facultatieve lessen Lj 6: facultatieve lessen Lj 6: facultatieve lessen Lj 6: facultatieve lessen
           
17          
  maandag 24 april dinsdag 25 april woensdag 26 april donderdag 27 april vrijdag 28 april
           
  Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie
           
        Koningsdag  
           
           
           
18          
  maandag 1 mei dinsdag 2 mei woensdag 3 mei donderdag 4 mei vrijdag 5 mei
           
  Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie Meivakantie
           
          Bevrijdingsdag
           
           
           
19          
  maandag 8 mei dinsdag 9 mei woensdag 10 mei donderdag 11 mei vrijdag 12 mei
   huiswerkvrij   CE I startdag  CE I CE I
          Columnfestival lj 3
           
           ISP practicum lj 5 NAT
           
           
20          
  maandag 15 mei dinsdag 16 mei woensdag 17 mei donderdag 18 mei vrijdag 19 mei
  CE I CE I CE I CEI CE I
           
           
          eerste 5 uur: schriftelijke examens Goethe Zertifikat lj 5
           
          zaterdag: mondelinge examens GZ op het Goethe Institut lj 5
           
21          
  maandag 22 mei dinsdag 23 mei woensdag 24 mei donderdag 25 mei vrijdag 26 mei
           
  CE I CE I - laatste dag   Lln & team vrij Lln & team vrij
           
        Hemelvaart  
    SVO-3      
           
           
22          
  maandag 29 mei dinsdag 30 mei woensdag 31 mei donderdag 1 juni vrijdag 2 juni
           
  Rekentoets 29 mei t/m 9 juni (3e periode)        
           
           
    Sectieoverleg-4  Toneelstuk  Toneelstuk  
           
           
23          
  maandag 5 juni dinsdag 6 juni woensdag 7 juni donderdag 8 juni vrijdag 9 juni
           
  Vrije dag     ZAT-overleg?  
           
  4 & 5 juni        
  Pinksteren APV  Presentatie verrijkingsprogramma    
           
           
24          
  maandag 12 juni dinsdag 13 juni woensdag 14 juni donderdag 15 juni vrijdag 16 juni
           
      Uitslagdag CE I    
           
      16.00 uur: ontvangst geslaagden (Mediatheek)    
    Mentorenoverleg-5      
           
           
25          
  maandag 19 juni dinsdag 20 juni woensdag 21 juni donderdag 22 juni vrijdag 23 juni
           
  CE II - Startdag CE II CE II CE II - laatste dag  Deadline CyGy
           
           
    Scholing/intervisie-5      
           
           
26          
  maandag 26 juni dinsdag 27 juni woensdag 28 juni donderdag 29 juni vrijdag 30 juni
           
          Uitslagdag CE II
           
      Lj 1 t/m 5: facultatieve lesdag Toetsweek Onder- & Bovenbouw Toetsweek
           
  Suikerfeest       Diploma-uitreiking
           
           
27          
  maandag 3 juli dinsdag 4 juli woensdag 5 juli donderdag 6 juli vrijdag 7 juli
           
  Toetsweek Toetsweek Toetsweek Toetsweek Correctiedag
           
           
           
           
           
28          
  maandag 10 juli dinsdag 11 juli woensdag 12 juli donderdag 13 juli vrijdag 14 juli
           
  9.00 uur: Cijfers lj 4& 5 in Magister Excursie Lille lj 2   Cijfers in Magister
lj 1 t/m 3
Toetsen retour lj 1 t/m 3
           
  12-16.00 uur - Aanmelden herkansen & inhalen in Moodle lj. 4 & 5     Herkansen en inhalen
lj 4 & 5
Sportdag lj 1 & 2
          PTA lj 5
  Inhalen lj 1 t/m 3        
    Keulen/Trier lj 3 - Vertrek   Keulen/Trier lj 3 - Retour Eindfeest op locatie
           
 29          
  maandag 17 juli dinsdag 18 juli woensdag 19 juli donderdag 20 juli vrijdag 21 juli
           
           
           
  9.00 uur: Cijfers herkansen & inhalen lj 4 & 5 in Magister   Sportdag lj 3 t/m 5 Vanaf 13.00 uur:
- Revisie
- APV
- Teamuitje
10.00 uur: Promoties
lj 1, 2, 4 en 5
  Rapportvergaderingen onderbouw Rapportvergaderingen     11.00 uur: Promoties en picknick lj 3
           
  Inleveren boeken Inleveren boeken      
           
 30-35          
  maandag 24 juli dinsdag 25 juli woensdag 26 juli donderdag 27 juli vrijdag 28 juli
           
  Zomervakantie zaterdag 22 juli t/m maandag 4 september 2017 (lln)        
           
           
           
           
 35          
  maandag 28 augustus dinsdag 29 augustus woensdag 30 augustus donderdag 31 augustus vrijdag 1 september
           
        Start MT & OOP  
           
           
           
           
           
36 maandag 4 september dinsdag 5 september woensdag 6 september donderdag 7 september vrijdag 8 september
           
  Startdag Team Startdag leerlingen