Woensdag 1 juli 2020 : rapporten uitdelen leerjaar 1 en leerjaar 2

Dag

Leerjaar 1

Leerjaar 2

wo

Rapporten uitdelen: 09.30 – 10.30 uur

CG1A: GTBS: AULA

CG1B: GEBA: CY107

CG1C: QNJN: CY310

CG1D: RACC: KANTINE

CG1E: NASA: CY309

CG1F: AOPO: GYMZAAL

Rapporten uitdelen: 11.00 – 12.00 uur

CG2A: HGNN: AULA

CG2B: GSHD: CY107

CG2C: TSPS: CY310

CG2D: KAVD: KANTINE

CG2E: GNMT: CY309

 

Donderdag 2 juli 2020 : rapporten uitdelen leerjaar 3 en leerjaar 4

Dag

Leerjaar 3

Leerjaar 4

do

Rapporten uitdelen: 9.00 uur

CG3A: JRBD: schoolplein

CG3B: AEBU: schoolplein

Rapporten uitdelen: 10.00 uur

CG3C: VTBD: schoolplein

CG3D: JEVA: schoolplein

Rapporten uitdelen: 11.00 uur

CG3E: PEVS: schoolplein

Rapporten uitdelen: 10.00 – 11.00

CG4A: mentor DEFA: AULA

CG4B: mentor AERO: CY310

CG4C: mentor NSRN: CY309

CG4D: mentor GDKR: CY107

Rapporten uitdelen: 11.15 – 12.15

CG4E: mentor DEFA: AULA

CG4F: mentor OMOR: CY309

 

Donderdag 2 juli 2020: rapporten uitdelen leerjaar 5

Klas Achternaam tussen Roepnaam Persoonlijke mentor tijdstip lokaal
             
CG5B Drabbe   Otto De heer A.M.G. Proto 12.30 -13.00 FITNESS
CG5B Hemker   Victor De heer A.M.G. Proto 12.30 -13.00 FITNESS
CG5C Abbring   Hanne De heer C.J. de Jonge 12.30 -13.00 CY308
CG5B Christian   Catharina De heer C.J. de Jonge 12.30 -13.00 CY308
CG5B Mikkers   Finn De heer C.J. de Jonge 12.30 -13.00 CY308
CG5B Afkhamezadeh   Sepaanta De heer D.E. de Nijs 12.30 -13.00 CY314
CG5A Berger   Olivier De heer D.E. de Nijs 12.30 -13.00 CY314
CG5E Gras   Finn De heer D.E. de Nijs 12.30 -13.00 CY314
CG5D Hendriks   Jan De heer D.E. de Nijs 12.30 -13.00 CY314
CG5E Plessis du Luc De heer D.E. de Nijs 12.30 -13.00 CY314
CG5B Yusuf   Hamza De heer D.E. de Nijs 12.30 -13.00 CY314
CG5E Blom   Jochem De heer D.E. Ettema 12.30 -13.00 FITNESS
CG5D Bredeweg   Eva De heer dr. C. van Bree 12.30 -13.00 CY310
CG5E Keijer   Koen De heer dr. C. van Bree 12.30 -13.00 CY310
CG5A Kwok   Quinten De heer dr. C. van Bree 12.30 -13.00 CY310
CG5B Siemons Ruiz   Hans De heer dr. C. van Bree 12.30 -13.00 CY310
CG5D Wenneker   Fien De heer dr. C. van Bree 12.30 -13.00 CY310
CG5E Brussaard   Floris De heer G.C.V. Koster 12.30 -13.00 CY207
CG5B Mercelina   Jemelia De heer G.C.V. Koster 12.30 -13.00 CY207
CG5A Santen van Geert De heer G.C.V. Koster 12.30 -13.00 CY207
CG5B Wageningen van Lena De heer G.C.V. Koster 12.30 -13.00 CY207
CG5A Dijksterhuis   Yvonne De heer H.J. Schneiders 12.30 -13.00 CY404
CG5D Meer van der Mees De heer H.J. Schneiders 12.30 -13.00 CY404
CG5E Nestorovski   Dafina De heer H.J. Schneiders 12.30 -13.00 CY404
CG5E Prins   Liselot De heer H.J. Schneiders 12.30 -13.00 CY404
CG5A Slot   Ella De heer H.J. Schneiders 12.30 -13.00 CY404
CG5D Westplat   Orson De heer H.J. Schneiders 12.30 -13.00 CY404
CG5C Bekkour   Aya De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5C Campenhout van Arthur De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5D Francis   Emilia De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5C Hoeven van der Suze De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5D Kanalan   Damla De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5A Kempen van Marijn De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5D Laaf de Daantje De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5A Langenberg   Borre De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5B Lipovsek   Luka De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5A Meijer   Christopher De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5E Silvério   Alessio De heer H.O. Özdemir 12.30 -13.00 CY107
CG5E Aderetti   Junior De heer J. Verheijen 12.30 -13.00 CY217
CG5D Bremmer   Marius De heer J. Verheijen 12.30 -13.00 CY217
CG5C Noordzij   Geert De heer J. Verheijen 12.30 -13.00 CY217
CG5C Sarmaat   Kwabena De heer J. Verheijen 12.30 -13.00 CY217
CG5E Llewellyn Hjalmarsson   Julia De heer J.P. Brood 12.30 -13.00 CY215
CG5D Gabriel   Selma De heer K. Goedemondt 12.30 -13.00 FITNESS
CG5D Henneman   Jaime De heer K. Goedemondt 12.30 -13.00 FITNESS
CG5D Zuijderland   Reimer De heer K. Goedemondt 12.30 -13.00 FITNESS
CG5A Thijs   Florian De heer N.C.G. Ran 12.30 -13.00 CY303
CG5B Coronel   Benjamin De heer P.J. Vredevoort 12.30 -13.00 CY115
CG5A Mioch   Felipe De heer P.J. Vredevoort 12.30 -13.00 CY115
CG5B Kroon   Laura De heer P.S. Cotterell 12.30 -13.00 CY222
CG5E Woldring   Marit De heer P.S. Cotterell 12.30 -13.00 CY222
CG5D Netten   Nikki De heer P.V. Bos 12.30 -13.00 CY201
CG5C Staals   Ysbrand De heer P.V. Bos 12.30 -13.00 CY201
CG5B Wolthuis   Finn De heer P.V. Bos 12.30 -13.00 CY201
CG5D Berg van den Rijntje De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5C Buuren van Abel De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5A Heuvel van den Simone De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5A Karagöz   Emirhan De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5C Kluiters   Yara De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5C Roebana   Benthe De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5A Yakubi   Ouiam De heer Q.C.R. Jansen 12.30 -13.00 CY309
CG5B Boon   Floris De heer R.A. Boulonois 12.30 -13.00 CY302
CG5D Karyagdi   Yasin De heer R.A. Boulonois 12.30 -13.00 CY302
CG5E Öncül   Mehmet De heer R.A. Boulonois 12.30 -13.00 CY302
CG5D Sukhraj   Kenzo De heer R.A. Boulonois 12.30 -13.00 CY302
CG5C Terluin   Nemo De heer S. Boeke 12.30 -13.00 CY116
CG5D Broekhuizen   Leonie De heer TH.H.J Peters 12.30 -13.00 CY111
CG5C Groenewoud van het Tom De heer TH.H.J Peters 12.30 -13.00 CY111
CG5E Hulsing   Dario De heer TH.H.J Peters 12.30 -13.00 CY111
CG5E Oldenborgh van Niek De heer TH.H.J Peters 12.30 -13.00 CY111
             
CG5E Addo   Kifl De heer W. Moene 13.15 -13.45 CY303
CG5B Boers   Jasper De heer W. Moene 13.15 -13.45 CY303
CG5E Matti   Fedja De heer W. Moene 13.15 -13.45 CY303
CG5A Berg van den Frédérique De heer W. Klein Kranenburg 13.15 -13.45 CY401
CG5A Dignum   Syl De heer W. Klein Kranenburg 13.15 -13.45 CY401
CG5A Katiraee-Far   Evy De heer W. Klein Kranenburg 13.15 -13.45 CY401
CG5A Krüger   Finnian De heer W. Klein Kranenburg 13.15 -13.45 CY401
CG5E Ritfeld   Milo De heer W. Klein Kranenburg 13.15 -13.45 CY401
CG5C Asbeck van Teun Dhr. G. Hoogmoed 13.15 -13.45 FITNESS
CG5C Keuls   Christian Dhr. G. Hoogmoed 13.15 -13.45 FITNESS
CG5C Lange de Abel Dhr. G. Hoogmoed 13.15 -13.45 FITNESS
CG5C Boon   Cato Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5A Ghasemi   Naz-Pari Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5D Hofman   Rosa Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5E Klanke   Tiago Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5D Kool   Ella Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5A Kürk   Elifnur Mevrouw J. Abbassi 13.15 -13.45 CY212
CG5A Mik   Eva Yuki Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5A Rooijen van Kasper Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5A Sandriman   Chris Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5B Stork   Marte Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5B Ybema   Silke Mevrouw A. Slijkhuis 13.15 -13.45 CY107
CG5B Gürel   Hulusi Mevrouw A.H. Rosing 13.15 -13.45 CY400
CG5D Laarse van der Emma Mevrouw A.H. Rosing 13.15 -13.45 CY400
CG5B Ouazza   Soumia Mevrouw A.H. Rosing 13.15 -13.45 CY400
CG5C Bchiri   Yassine Mevrouw A.L. Kühler 13.15 -13.45 CY308
CG5D Boeke   Moos Mevrouw A.L. Kühler 13.15 -13.45 CY308
CG5B Broekhuijse   Ruby Mevrouw A.L. Kühler 13.15 -13.45 CY308
CG5B Elhendy   Hana Mevrouw A.L. Kühler 13.15 -13.45 CY308
CG5C Bousaid   Mouaad Mevrouw C.H.R. Franken 13.15 -13.45 CY118
CG5C Haaren van Alyssa Mevrouw C.H.R. Franken 13.15 -13.45 CY118
CG5D Junge   Ethan Mevrouw C.H.R. Franken 13.15 -13.45 CY118
CG5D Kling   Charlotte Mevrouw C.H.R. Franken 13.15 -13.45 CY118
CG5A Aerts   Caroline Mevrouw D.J.E. van Velsen 13.15 -13.45 CY224
CG5D Christoffels   Juli Mevrouw D.J.E. van Velsen 13.15 -13.45 CY224
CG5D Montfrans van Charlotte Mevrouw D.J.E. van Velsen 13.15 -13.45 CY224
CG5D Pronk   Elena Mevrouw D.J.E. van Velsen 13.15 -13.45 CY224
CG5D Pusceddu   Dante Mevrouw D.J.E. van Velsen 13.15 -13.45 CY224
CG5C Rigutto   Miki Mevrouw D.J.E. van Velsen 13.15 -13.45 CY224
CG5E Dabachi   Hafssa Mevrouw H. Nollen 13.15 -13.45 CY207
CG5E Kusi-Mensah   Ann Mevrouw H. Nollen 13.15 -13.45 CY207
CG5B Mouzaghbati el Youssra mevrouw J. Abbassi 13.15 -13.45 CY212
CG5E Heijbroek   Fenna Mevrouw J. de Vlas 13.15 -13.45 CY402
CG5D Heijer den Frederike Mevrouw J. de Vlas 13.15 -13.45 CY402
CG5E Pelinck   Johan Mevrouw J. de Vlas 13.15 -13.45 CY402
CG5C Goch van Arthur Mevrouw M. Spruitenburg 13.15 -13.45 CY209
CG5E Klaver   Anna Rosa Mevrouw M. Spruitenburg 13.15 -13.45 CY209
CG5C Klopper   Sophie Mevrouw M. Spruitenburg 13.15 -13.45 CY209
CG5C Kruijswijk   Luna Mevrouw M. Spruitenburg 13.15 -13.45 CY209
CG5D Roever de Maria Mevrouw M. Spruitenburg 13.15 -13.45 CY209
CG5D Lof van der Babice Mevrouw M. van Zwieten 13.15 -13.45 CY116
CG5B Andrawes   Jacintha Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5B Burke   Oriane Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5B Haagen van der Ada Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5B Koppers   Maite Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5A Rooijmans   Thom Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5A Schuring   Arthur Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5A Sens   Zofia Mevrouw M.M. Egmond 13.15 -13.45 CY120
CG5E Eggen   Koen Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5E Frederiks   Mijntje Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5C Gildemacher   Anoek Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5E Hamad   Tasneem Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5E Jansweijer   Bas Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5E Joy   Willem Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5C Muller   Milan Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5E Yousaf   Hadiqa Mevrouw P. Hoek 13.15 -13.45 CY113
CG5B Janssen   Willemijn Mevrouw P. Vis 13.15 -13.45 CY117
CG5A Kaap van der Caitlyn Mevrouw P. Vis 13.15 -13.45 CY117
CG5E Popescu   Delia Mevrouw P. Vis 13.15 -13.45 CY117
CG5C Breij   Mirte Mevrouw R.A. Clerc-de Groot 13.15 -13.45 CY403
CG5C Fransman   Ira Mevrouw R.A. Clerc-de Groot 13.15 -13.45 CY403
CG5C Lefèbvre   Dana Mevrouw R.A. Clerc-de Groot 13.15 -13.45 CY403
CG5C Kraamwinkel   Robyn Mevrouw S. Wiegman 13.15 -13.45 CY310